Leden 2013

Travis Japan profily

5. ledna 2013 v 23:07 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Travis Japan

Kaito Nakamura

Kaito Nakamura se narodil 15.4.1997 v Tokiu v Japonsku. Je členem johnny's r. skupiny Travis Japan. Jeho přezdívka
je Kai-kun a krevní skupina O. Má rád sushi a smaženou rýži, jeho hobby je házená a jeho talentem je tanec a baseball.
Také má rád tělocvik, nemá rád chřest a pudink. Jeho oblíbený song je Swan song od Kinki Kids. Obdivuje Yaotomeho Hikaru a Yamapiho, jeho oblíbené drama je HERO.Asahi Kajiyama

Asahi nebo jak je nazýván členy skupiny Kazi-kun nebo Kaji se narodil 9.11.1998 v Okayama prefektůře v Japonsku. Má krevní skupinu A. Má rád celer, kari a mátu, jeho hobby je tanec, má rád dějepis ale nesnáší matematiku. Jeho silnou stránkou je, že je přátelský a snadno si dělá kamarády ale na druhou stranu je trochu stydlivý. Obdivuje Nakaiho Masahiru ze SMAP a jeho nejoblíbenější slovo je ',Emoce''. Vstoupil do Johnny's v roce 2011, protože měl rád SMAP.


Aran Abe

Některými nazýván Alan nebo Naru-chan se narodil v Saitamě v Japonsku 30.8.1997. Jeho krevní skupina je A. Má rád zmrzlinu, jablečný koláč, fialovou a bílou barvu a pokud jde o dívky, tak má rád ty, které jsou vůdčího typu. Jeho oblíbená slova jsou ',Rok'' a ,,Proč?''. Také má rád drama Risou no Musuko ( ve kterém hrál hlavní roli člen JUMP Yamada Ryosuke a s ním i Nakajima Yuto). Vstoupil do Johnny's kvůli skupině Arashi. Jeho obdivovaný sempai je Matsumuto Jun a song od KAT-TUN Perfect. Jeho hobby jsou baseball a běh a má velmi rád zimu. Nesnáší Abalone (což jsou nějací mořští šneci, myslím). Vstoupil do Johnny's v říjnu 2010.


Kaito Miyachika

Miya-chan se narodil 22.9.1997 v Tokiu v Japonsku. Jeho krevní skupina je O Stejně jako Aran má rád drama Risou no Musuko, také má hrozně rád maso. Jeho sempai je Hikaru Yaotome a nejoblíbenější sog je To heart od Kinki Kids. Má bratra a jeho hobby je poslech hudby. Je to nejmenší člen skupiny Travis Japan.


Shizuya Yoshizawa

Shizuya se narodil 16.8.1995 v Kanagawě v Japonsku. Jeho krevní skupina je A. Jeho sempai je Yamada Ryosuke a Yamapi. Má rád hamburger a sushi, drama The quiz Show a jeho oblíbený song je Mahou no Melody od Tegomass. Jeho hobby je zpěv a tanec. Jeho oblíbené slovo je děkuji.


RyuyaShimekake

Shime se narodil 23.6.1995 v Tochigi v Japonsku. Jeho krevní skupina je AB, obdivuje Akinishiho Jina a jeho dovedností je tanec. Jeho oblíbený song je Yuki 100% od NYC a Going! Od KAT-TUN. Shime vstoupil do Johnny's v únoru v roce 2009. Má rád drama Gokusen, miluje jahody a maso, nemá rád papriku a rajčata. Oblíbené barvy jsou bílá a červéná a má rád psi. Pokud jde o dívky má rád holky co umí vařit a jsou dobří a jemní lidé.


Myuto Morita

Myuto se narodil 31.10.1995 v Tokiu v Japonsku, jeho krevní skupina je A. Do Johnny's vstoupil v roce 2005, protože měl velmi rád tanec. Jeho dovedností je tanec ,japonské šachy, basketbal a fotbal, oblíbená písnička je Kirameki ni Kanata he od NEWS. Má rád meloun a zelenou barvu. Jeho obdivovaný sempai je Yamapi. Oblíbené zvíře je veverka.


Noeru Kawashima

Noeru se narodil 22.11.1994 v Tokiu v Japonsku. Jeho krevní skupina O, obdivovaný sempai Takizawa Hideaki. Jeho dovedností je tanec a akrobacie, je energentický a netrpělivý. Má rád kočky a žlutou barvu, rámen a jeho oblíbený předmět ve škole je matematika a sport je fotbal. Jeho hobby je běh a tanec. Jeho oblíbená píseň je Our story od KAT-TUN a Koiuta od Tackey & Tsubasa.


Hiroki Nakada

Hiroki se narodil 4.1.1994 v Okinawě v Japonsku. Jeho krevní skupina je O. Jeho oblíbený předmět ve škole je matematika. Do Johnny's vstoupil v říjnu roku 2007. Oblíbené zvíře kočka a jeho oblíbený song je Love so Sweet od Arashi.

Travis Japan

1. ledna 2013 v 16:52 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Travis Japan
Travis Japan je jedna z novějších juniorských skupin Johnny's. Skládá se z pětí nových členů, kteří vtoupili do agentůry zhruba v roce 2010 ve druhé polovině a čtyř starších kteří dříve tvořili skupinu Jr.A.

Tato skupina vznikla původně jako pětičlěnná z nových juniorů až na začátku roku 2012. Název jejich skupiny je od autora playzone 2012 choreografa, režiséra a producenta Travise Payne.

Členové:

  1. Kaito Nakamura
  2. Asahi Kajiyama
  3. Aran Abe
  4. Kaito Miyachika
  5. Shizuya Yoshizawa
  6. Ryuya Shimekake
  7. Myuto Morita
  8. Noeru Kawashima
  9. Hiroki Nakada


V prostřed Travis Payne

Krásný nový rok

1. ledna 2013 v 15:30 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Ostatní+Diplomy za SB
Ahoj dneska tady máme 1.1.2013. SUPER!! Doufám že jste si užili silvestra lépe jak já XD V každém případě vám přeju do nového roku všechno nejlepší a ať si ho užíváte. Slibuju vám že letos tady bude více článku než minulej rok. Dělala jsem přímačky a nová škola, tak jsem tu moc času netrávila. Ale i tak jsem měla super rok na škoulu jsem se dostala a našla si super kamarády... Doufám, že i vy jste měli tak super rok. Tak vše nej nej nej a hodně štěstí do nového roku. :) Bie bie