Listopad 2012

Akanishi Jin

25. listopadu 2012 v 11:55 | Hana (Johnny'sGirl1)
Akanishi Jin je japonský zpěvák a herec a součastně také bývalý člen skupiny KAT-TUN.
Jin se narodil v Chiba prfektůře. Má jednoho mladšího bratra, který je také v zábavním průmyslu jako herec můžete ho znát pod uměleckým jménem Futa. Později se ale přestěhoval do Tokia.

Mladý Jin vyjádřil svůj zájem o zábavní průmysl a tak se v roce 1998 přidal ke Johnny's Entertainment. Začal tedy jako johnny's junior se skupinou KATTUN v roce 2001. A v roce 2006 tedy debutoval s nimi. Ale v roce 2011 se rozhodl pro solovou kariéru a skkupinu opustil. Ještě v roce 2011 měl americký debut a vyšlo mu album Japonicana. V únoru roku 2012 se oženilz japonskou modelkou, herečkou a zpěvačkou Meisou Kuroki a 23.9.2012 se jim narodila holčička.

To je asi vše o tomto japonském zpěvakovi. Tak ahoj :)


Janus

10. listopadu 2012 v 19:56 | Hana (Johnny'sGirl1) |  BOYFRIEND
Je to tady Konečně před dvěma dny vyšlo korejské skupině BOYFRIEND jejich CD Janus. Najdete na něm celkem deset písniček. Právě ty písničky poslouchám a musím říct, že jsou super. Nevím jak pro vás ale pro mě se některé písničky zdají, že je to jinačí styl pro ně takový více dospělejší no nevím nechám ot na vás. S albem Janus vyšlo i MV k songu ke stejno jmenému songu Janus.

Mám tady pro vás odkaz na stáhnutí alba tady : http://boomupload.net/m910zpwrz6nv

Návod: Po skončení časového limitu několika sekund zadejte do políčka na hoře 4 místné číslo a dejte download. A toje vše hezký poslech přeju a jako bonus tadymáte videoklip k Janus.

Oshare kei a Visual kei

5. listopadu 2012 v 22:18 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Ostatní+Diplomy za SB

Oshare Kei

Je podkategorie Visual Kei, který se začal objevovat v Japonsku od roku 2001. Oshare znamená doslova elegantní je velmi ovlivňován aktualními způsoby.

Oblečení: Oshare kei je méně extrémní substyle, protože je velmi ovlivňován, podklad je černá barva s kontrastními barvami, kdy oblečení je více společnské nebo spíše více dětské.
Používají se zde různé druhy vzoru na jednou pledy, pruhy,... Učesy velmi často přípomínají manga nebo anime styly. V poslednídobě také Oshare kei používá prvky z Lolita stylu. Různé doplňky, panenky, kapesníčky dávají dojem veselý. Oshare kei se vyznačuje veselímy a pozitivními barvami a dojmy.
Vždy světlé bary jako je červená, růžová, modrá, zelená nebo také smíchanina černé s bílou.

Oshare kei je i v hudbě především v jrocku. Jedná se o veselé a pozitivní texty písní a i členové oshare kapel se oblékají velmi pozitivně. Jednou z těchto kapel je kapela An cafe. Zde hlavně její bývalí člen Bou.


http://scenecore.cz/wp-content/uploads/2012/09/an-cafe.jpg
Visual Kei

Je hnutí mezi japonskými hudebníky a jejích fanoušky, které je charakteristické především pro excentrický vzhled hudebníků i jejich příznivců.
Oběvil se zhruba v 80. letech 20. století.
Vetšinou je ale Visual kei považován za hudební a modní styl, který je šířen právě mezi japonskými jrockovými umělci. By se dal přirovnat ke stylům jako metalu, panku a rocku.
Oblečení: Oblečení je spíše ve tmavých barvách. Nejčastěji černá ale pak i ruzné barvy tmavě hnědé, šedé modré. Ve visual kei se také požívá větší množství make-upu také tmavších barev.

Visual kei je také v hudbě jrocku a ruzných matalových a podobných žánrech. Texty písní jsou více smutnější než u Oshare kei. Více pochmůrné a tvrdé.

Visual kei byl populární, jak mezi nezávislými undergroundovými projekty tak i mezi slavnými hudebníky hlavního proudu. Ze západních stylů ho pak ovlivnili věci jako glam rock, gothic rock, kyberpunk. Nicméně každá visual kei skupina si hraje podle svého a inspiruje se zcela jinde, proto může mít jedna blíže punku či heavymetalu zatímco jiná bude hrát hudbu podobnou elektronice nebo klidně i popu. Mezi japonské časopisy zaměřené na visual kei tématiku patří např. Arena 37 °C, Cure, Fool's Mate nebo Shoxx.

Podžánry Visual Kei

 • Angura kei
 • Elegothic kei (též Elegant gothic kei)
 • Eroguro kei
 • Iryō kei
 • Koteosa kei
 • Kotevi kei (též Kote kei)
 • Kurafu kei
 • Kurofuku kei
 • Lolita-visual kei (též Lolivi kei)
 • Nagoya kei
 • Nomuro kei
 • Oshare kei
 • Softvi kei (též Soft-visual kei)
 • Toroteru keiKis.My-Ft2

5. listopadu 2012 v 21:37 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Kis-My-Ft2
Kis-My-Ft2 je japonská, sedmičlená skupina pod vedením JE, která vzikla v roce 2005 jako juniorská skupina a debutovala 10.8.2011. Měla debutovat už dříve ale oznámení tohoto debutu bylo odloženo kvůli velkému zemětřesení Tohoku. 10.8.2011 vydali jejich debutový song Everybody Go! nejen v Japonsku ale i v Malajsii, Koreji, na Filipínách, v Thajsku, Hong Kungu, Singapůru a na Tchaj-wanu.
Dne 28.8.2011 se konal jejich první koncert v Tokyo Dome. 14.12.2011 vydali svůj druhý song s názve We never give up.
V roce 2012 měli koncert po všech 47 prefektůrách Japonska a jiných pěti zemích. Jinak v roce 2012 vydali svůj 3 a 4 song a jejich první album Kis-My-1. A od 31.3 do 6.6.2012 měli svůj své národní turné s názvem Kis-My-MINT Tour.

Název: Název skupiny je od jmen členů.
Ki tayama Hiromitsu, S enga Kento, M iyata Toshiya, Y oko Wataru, F ujigaya Taisuke, T amamori Yuta a Ni Kaido Takashi
(ni je japonský výraz pro číslo 2).
ex člen: I ida Kyohei odešel ze skupiny v roce 2006 před debutem. Po jeho odchodu I ve slově Kis získal Hiromitsu Kitayama.

http://www.tokyohive.com/wp-content/uploads/2012/04/20120402_kis-my-ft2.jpg

http://cdn.comtrya.com/wp-content/uploads/2012/10/kis-my-ft2-20120818.jpg

An Cafe

5. listopadu 2012 v 20:32 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Asian band
An café nebo Antic cafe je jrocková kapela založena v roce 2003 v původní sestavě zpěvák Miku, kytarysta Bou, bass kytarysta Kánon, a bubeník Teruki. V roce 2007 však skupinu opustil Bou a na jeho místo nastoupil Takuya s ním do kapely vstoupil i klávesista Yuki. 1.září 2009 skupina oznámila, že si dají pauzu a od 4.1.2010. V tu dobu se několik členů začalo soustředitna na svou vlastní kariéru. Kanon propagoval telefoní hru Pinky ☆ Distortion také hostoval v Otakonu. Miku byl zpěvákem nové visual kei kapely LC5 a Teruki byl jako podporný bobeník v kapele DOG. Dva roky potom ale 1.4.2012 oznámili comeback. Oznámili také, že budou vydávat letos dva nove songy. V letošním roce měli také turné po Evropě a Spojených státech. A 8.8.2012 vydali Mini-album Amazing blue.

Členové: Miku-zpěv (2003-součastnost)
Kanon-basa,vokál (2003-součastnost)
Teruki-bicí (2003-součastnost)
Takuya-kytara, vokál (2007-součastnost)
Yuki-klávesy, syntenzátor (2007-součastnost)
ex člen: Bou-kytara, vokál (2003-2007)


Původní sestava z leva: Teruki, Miku, Bou, Kanon

Součastnost z leva: Kanon, Teruki, Yuki, Miku a Takuya

Asian Music World na facebooku

5. listopadu 2012 v 19:53 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Ostatní+Diplomy za SB
Ahoj mám pro vás super zprávu už od prázdnin můžete najít stránku našeho blogu i na facebooku tak se přidejte a staňte se fanoušky blogu :) Díky za podporu papa :)Hashimoto Ryosuke

5. listopadu 2012 v 15:37 | Hana (Johnny'sGirl1) |  A.B.C-Z
Je člen ABC-Z. Narodil se 15.7.1993 v Chibě. Jeho krevní skupina je B. Členové skupiny ho oslovují Hasshi. Do Johnny's vstoupil v roce 2004.

Má rád skupinu Kinki Kids, barvy oranžová, bílá a fialová, má rád cokrový, Omurice a hamburgr a nemá rád hrášek. Hraje fotbal a hrajena bicí i na kytaru. Nemá oblíbený předmět ve škole, ale nemá rád matematiku. Oblíbené zvíře je panda.

Má starší sestru. Kvůli zhoršenému zraku nosil ve škole brýle a nikdy neměl pod 70 bodů na zkouškách. Je vysoký a popudlivý a má velké oči. Jeho oblíbený typ dívky je elegantní, veselá a čistotná (bo co :D).


Kawai Fumito

5. listopadu 2012 v 15:15 | Hana (Johnny'sGirl1) |  A.B.C-Z
Kawai je členem ABC-Z. Narodil se 20.10.1987 v Tokiu. Členové ho oslovují Horse, Fumi-kyun a nebo Kawai-chan. On je pacifista (člověk co nemá rád války a spory. věří v mírové řešení). Krevní skupina A.

Jeho specialní schopnost je monomane (imitace), hraje na bicí a má velmi silný hlas. Má rád nakupování, červenou a černou barvu, ozoni (nějaké jídlo), podzim.

Je svéhlavý, docela hodně imituje Matsumuto Juna, a má rád dívky, které se upřímě smějí. Obdivuje Kimuru Takuyu. Nemá rád tmu.


Tsukada Ryoichi

5. listopadu 2012 v 14:57 | Hana (Johnny'sGirl1) |  A.B.C-Z
Je členem skupiny ABC-Z. Narodil se 10.12.1986 v Kanagawě. Členové jeho skupiny mu říkají Tsuka-chan a jeho krevní skupina je O. Do Johnny's nastoupil v roce 1998. Má mladší sestru, která ho naučila hrát na klavír.

Vyhrál několik medailí v Kanagawě. Umí vařit, ale neumí plavat. Ikdyž je unavéný, tak se stále usmívá. Je považován za nejlepšího akrobata v JE. Je citlivý k druhým lidem, ale je nevrlý když je ospalý nebo když má hlad a nebo je slabý. Rád sleduje filmy, poslouchá hudbu a asi rád řídí.

Má rád všechny barvy kromě purpurové, vepřové maso, a zimu. Jeho oblíbený typ dívky je dívka s krátkými vlasy.
Obdivuje Takizawu Hideakiho.
Totsuka Shota

5. listopadu 2012 v 14:18 | Hana (Johnny'sGirl1) |  A.B.C-Z
Shota-kun je člen skupiny ABC-Z. Narodil se 13.11.1986 v Tokiu. eho krevní skupina je B. Ma jednoho bratra a sestru. Členové skupiny mu říkají Tottsu. Do johnny's nastoupil v dubnu 1999. Jeho dovedností je hraní na kytaru. Dříve byl členem Kity GYM.

Rád poslouchá hudbu, hraje na kytary a hraje fotbal a kouká na filmy. Má rád zimu. Jeho oblíbené jídlo jsou těstoviny, pizza, polévka miso a natto. Má rád historii ale nemá rád matematiku. Jeho oblínené barvy jsou růžová, bílá a modrá a nemá rád oranžovou. Má rád malá zvířata a psi.

Povahově je velmi pozitivní. Bojí se nebo nemá rád šváby. Má rád divky, které se cítí dobře v brylých nebo co mají brýle. Obdivuje Tsuyoshiho Domotu a Johnnyho Deepa.


Goseki Koichi

5. listopadu 2012 v 13:59 | Hana (Johnny'sGirl1) |  A.B.C-Z
Goseki je člen japonské skupiny ABC-Z. Narodil se 17.6.1985 v Tokiu. Jeho krevní skupina je A a členové skupiny mu říkají Gocchi. Jmenuje se podle herce Koichiho Iwaki. Jeho máma mu dala tohle jméno, protože byla fanynka Iwakiho. Má jednu starší sestru o 2-3 roky starší než on. Do Johnny's nastoupil v roce 1998 před ABC-Z byl Goseki součástí několika jiných jr skupin.

Je nejstarší ale nejmladší člen skupiny. Je to člověk vážné povahy, také ale pomáhá ostatním členům když jim něco nejde a velmi rychle se učí choreografii. Je považovám za takového ,,otce'' skupiny, protože se na nikoho nikdy nerozčílí, je vždy tam kde ho členové potřebují a je velmi chápavý. Je tichý ale ne tolik jak vypadá. Velmi dobře si rozumí s Fujigaya Taisukem.

Jeho oblíbená barva je zlatá a stříbrná. Rád sleduje filmy. Má rád kari, podzim a dívky se zdravým rozumem.
ABC-Z

5. listopadu 2012 v 13:14 | Hana (Johnny'sGirl1)
ABC-Z je japonská skupina pod vedením Johnny's entertainment. Skupina vznikla v roce 2001 s názvem ABC se členy Koichi Goseki, Shota Totsuka, Ryoichi Tsukada, Fumito Kawai . V roce 2002 se k nim přidal Yoshikazu Toshin. Pak ale v roce 2008 Yoshi-kun opustil johnny's a na jeho místo ve skupině nastoupil Ryosuke Hashimoto a přejmenovali se na ABC-Z.

Debutovali 2.2.2012 s jejich dvd a songem ZA ABC ~ 5 stars ~.PV 5 Stars


 


PV

2. listopadu 2012 v 17:46 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Sexy Zone
Ahoj mám tu pro vás pvčka od skupiny Sexy Zone. :) ;)

Sexy Zone


Lady DiamondSexy Summer

2. listopadu 2012 v 17:30 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Sexy Zone
Sexy summer nese název nové písničky mladé japonský skupiny Sexy zone. Je to již jejich třetí song od jejich debutu z minulého roku. V originále se song jmenuje Sexy Summer ni Yuki ga Furu a vyšel 3.10.2012. Bude mít 4 verze (ikdyž klasika jsou dvě :D). Limitovanou edici A & B CD Tracklist, Limitovaná edice SUMMARY CD Tracklist, Limitovaná edice DVD Tracklist a klasická verze se čtyřmi songy a čtyřmi karaoke verzemi. Limitované edice jedna má speciální štítky se skupinou Sexy Boys ( Marius Yo, Matsushima Sou a johnny's juniorů) a nadruhém jsou fotky této skupiny. Limitovaná edice Summary CD souvisí s jejich první Summary, které se konalo letos o prázdninách spolu se Summary bývalé johnny's juniorské a součastné debutové skupiny A.B.C-Z, která debutovala letos. To je asi vše o tomto songu.
Ještě ale připomínám nebo spíše říkám, že Sexy zone výjde za pár dní jejich první studíjní album s názvem One Sexy Zone, které výjde 14.11.2012. papa

PV Sexy Summer


News o NewS

1. listopadu 2012 v 22:45 | Hana (Johnny'sGirl1) |  News
Ahoj od smutné správy kdy v roce 2011 japonskou skupinu NewS opustili dva členové ( Yamashita Tomohisa a Ryo Nishikido) uběhl rok a kluci si dali menši pauzu. Ale od 15.4.2012 kdy se na stránkách Johnny's entertainment oběvilo odpočítávání znamenající nějakou novinku, nakonec odhalilo comeback čtyřčlené skupiny NewS. Kluci jsou nyní ve čtyřčlenné sestavě
Keniichiro Koyama, Takahisa Masuda, Shigeaki Kato a Yuya Tegoshi a velmi se snaží si získat zpět svoje fanoušky. Vydali své první kompilační album s názvem NEWS BEST, které vyšlo 13.6.2012. Také vydali svůj první song asi po dvou letech kdy v roce 2010 vydali jejich poslední song jako šesti člená skupina Fidhting man letošní song byl vydán v červenci a stal se tak 14. songem v řadě. Song nese název Chankapana.

Tak doufám, že se klukům bude dařit pokračovat v jejich comebacku a že se nedozvíme za pár let, že se rozpadli úplně. Držmě jim palce a dejtejim svou přízeň zpět pokud jste ji s odchodem Yamapiho nebo Rya stratili. Jsem si jistá, že i přes to časté odcházení různých členů zůstanou NewS jednou z nejlepších skupin Johnny's i nadále. nyappy ;)


Vzpomínka


2003


File:NEWS2003.jpg

2004

File:NEWS2004.jpg

2005-2006

File:NEWS2005.jpg

2007-2010

File:NEWS2007.jpg


File:NEWS RUSS-K 2008.jpg

File:NEWS2009.jpg

File:NEWSrussk2010.jpg

2011

File:NEWS2011.jpg

2012

File:NEWS2012.jpg

Info Boyfrien

1. listopadu 2012 v 22:11 | Hana (Johnny'sGirl1) |  BOYFRIEND
Ahoj mám tu pro vás pár informací o korejské skupině BOYFRIEND (hlavně pak teda písničky). Určitě víte, že BOYFRIEND měli letos japonský debut. Debutovali s písní By me shine letos 22.8. Před tím vadali album We are Boyfriend z 6.6.2012. V tomto roce také vydají jejich druhé japonské cd, které nese název dvou písni na tomto albu a to jsou Dance dance dance a my lady. Album výjde 28.11 letos. A další je jejich první studiové albu, které výjde 8.11.2012 se jménem Janus.

Jinak jsou zde i ocenění kluků na letošních cenách a různých anketách byly nejen nominováni ale i vyhráli.
Třeba 26. Golden Disk Awards jako now artist pro rok 2012 a nebo 21. Soul Music Awards a jiné :)
Tak papa ;)

By my Shine