Únor 2012

School news

19. února 2012 v 8:38 | Pai-chan |  Hey! Say! Jump
Ahoj mám pro vás zase novinky od Hey! Say! JUMP. A tentokráte se to bude týkat školy. Přesněji mám pro vás skvělé zprávy o tom, že tři členové JUMP přesněji Yuto Nakajima, Ryosuke Yamada a Yuri Chinen v pátek 17.února absolvovali na škole Hirokoshi gakuen. Oznámeno to bylo japonskými medii 18.února. Zatím se neví jestli někdo znich bude pokračovat v studiu na univerzitě.

A teď ta druhá zpráva se také týka HS7 teda přesněji člena Keito Okamoty. Zprava je taková, že Keito Okamoto se dostal na Sophi univerzitu. A stal se tak čtvrtým členem z Johnny's co studuje na univerzitě. Pro pořádek kdyby jste nevěděli tak to jsou Sho Sakurai, Keito který ted jde na univerzitu Sophi, Ino Kei tito tři studují na univerzitě Meiji a Yabu Kota, který od dubna bude studivat na Waseda univerzitě.
To je zatím vše jo a klukům gratuluju. Pááááá :)

MV (opraveno)

12. února 2012 v 16:05 | Hana (Johnny'sGirl1) |  BOYFRIEND
Ahoj mám tady máte pvčka od Boyfriend :)

BOYFRIEND


Don't touch my girl


I'll be there


GRATULUJU

12. února 2012 v 15:52 | Pája :) |  Ostatní+Diplomy za SB
Proč gratuluji, protože 8.2.1012 bylo oznámeno že dne 2.2.2012 se oženil Akinishi Jin. Vzal si herečku a zpěvačku Meisu Kuroki. Byli i nějaké zvěsti o tom že spolu čekají mimnko a že Meisa je už ve druhém měsíci ale to je lež. No v každém případě já jim to přeju a oba říkali že se i nadále budou věnvat své práci. Takže se nemusíme bát že by nám Akinishi skončil jen se oženil a ti kteří jim to nepřejí si raději sedněte na zadek a buďte zticha :D


Vídejko pro JUMP

12. února 2012 v 12:44 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Reklamy
Ahojky kamarádi mám tu pro vás návrh od mojí kamarádky a kolegyňky, že by jsme udělali společné videjko pro JUMP. Je to video na téma k nové písničce od Hey! Say! JUMP- JUMP around the World!!!. Jde o to že by každý znás vytvořil buď napočítači nebo ručně obrázek kde bube nápis třeba JUMP.
No tak by jsme to dali do hromady o to bych už se postarala a pak bychom to dali na youtube a kamarádka by to odeslala přímo klukům z JUMP, protože už jim mockrát posílala dopisy a podobně a vždy jí na to přišla odpověď což je divné, protože já jsem taky jim jednou posílala dopis už asi tak před 3 lety a nic. No ale kdo ví kam jsem to posílala že XD
No nic.
Jinak jak to budete mít, tak jí pošlete na email 3011997@seznam.cz nebo susan224@seznam.cz a nebo když tak na můj email poshana224@seznam.cz a nebo poshana224@gmail.com byla bych ale radši kdyby jste to posílali jí na email no jinak to posílejte až do vydání songu od Hey! Say! JUMP SUPER DELICATE což je do 22.2.2012. Krásný datum no ale když tak o tom přemýšlím tak to posílejte až do konce února ale do toho 22ho byto bylo nejlepší tak bai bai fan Hey! Say! JUMP a pro ostatní sajonara my friends :)


Pravidla (nebo jak tomu chcete říkat): 1. Nemusí to být jen výkres ale třeba když seve škole nebo někde budete nudit tak si z pastelek poskládejte nápis JUMP nebo prostě každou originální věc beru a pochvaluju. :)
2. V emailu bude fotka a vaše přezdívka jestli tam přidáte ěcojiného to je mi jedno. Můžete odesílat vice než jeden obrázek pokud chcete :)
3. Posílejte to do konce února ale bylo by super kdyby jste to posílaliuž do 22.2.2012. Děkuju bey :)
Happy Birthday :)

1. února 2012 v 15:53 | Hana (Johnny'sGirl1)
Já vím říkala jsem že takové články tu dávat už nebudu ale ten je poslední slibuju. Jde o to že jsem před pár dny oslavila 15 narozeniny mám občanku a jsem strašně šťastný človíček :)))
Tak Baj baj

A nezapomeňte že pro Otaku je soutěž tak se podívejte na facebook ;) Soutěž je od zítřa a trvá do konce února. Tak nezapomeňte pá :)

http://4.bp.blogspot.com/-JjW0OnUzi1U/TaxYEKyVBwI/AAAAAAAAAQc/of93EAzzYmM/s1600/272697-20090113170729.jpg

Hey! Say! JUMP news

1. února 2012 v 15:30 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Hey! Say! Jump
Ahoj Lidičky mám pro vás pár novynek, které už ale stejně víte :DDD
No takže za prvé je tu zrávička, kterou už možná víte a to že Ryosuke, Yuto a Yuri natáčeli ke konci roku 2011 nějaká drama. Ne všichni společně celkem tři. Yuri hrál v dorama Saikou no Jinsei no Owarikata~Ending Planner~. Nevím co to je za dorama jediné co vím tak je žanr je family což je vlastě rodiný. Začalo se to vysílat od 12.1 na stanici TBS a hlavní roly tam hrají Yamashita Tomohisa, Eikura Nana, Chinen Yuri atd....
Ryosuke a Yuto si zahráli společně v dorama Risou no Musuko. Pokud vím tak příběh se točí okolo mladé krásné matky (Tohle z mojí hlavy není. Recenze no :) ) Umi Suzuki, která se sama usilovně snaží aby její syn Daichi se propracoval nebo (nevím jak to říct) no prostě aby byl chytrý atd... No jinak se Daichi samozřejmě snaží být dobrý ve škole a potěšit svou matku, vždy ale když se s ní baví nějaký muž tak se Daichi snaží ji chránit nebo něco takového (opravdu moje japonština není nej). Umi si otevřela svou kavárnu. Daichi začal chodit na školu kde oproti jeho dřívější prestižní škole kam chodili samí slušně vychovaní mladí japonci je tahle škola plná notorichy známých výtržníků, kterým se ale líbí Daichiho matka, proto se také rozhodl přestoupit aby ji mohl chránit. No a to je vše jinak Daichiho hraje Ryosuke. Yuto tam hraje chlapce jménem Kobayashi Kouji. Začal se vysílat od 141.1 na stanici NTV. No a zase Yama-chan hrál teď naposledy v roly Yamada Akiyoshi. Dorama se jnenuje Shirarezaru Bakumatsu no Shishi: Yamada Akiyoshi Monogatari.

No jinak Hey! Say! JUMP vydávají devátý song s názvem Super Delicate. Song vyjde 22.2.2012. A dne 2.1. take skoro před měsícem bylo oznámeno že JUMP budou mít první asijské turné nevím od kdy do kdy ale asi březen až květen. Navštíví země jako je Jížní Korea, Tchaj-wa, Thajsko....

No a konečně poslední zpráva je ta že Ryutaro se kdykoliv může vrátit do skupiny, ale prozatím se rozhodl soustředit na studium. :)

PS: Ano vím že měl Kota včera narozeniny ale od letošního roku už nebudu dávat články kdo měl kdy kolikáté narozeniny. Takže stím končím. :P

To je vše :) Bai Bai