Září 2011

Krásné 4 Výročí Hey! Say! JUMP

23. září 2011 v 17:42 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Hey! Say! Jump
Ahooooooj Mám super den a super novynku a ta zní že Hey! Say! JUMP jsou spolu už čtyří roky od 21.9.2007.

Happy Anniversary Hey! Say! JUMP


Já jsem ráda že už 4 roky mohu být fanynkou HSJ. Je fakt že letos si kluci prošli mnoho špatným jako je zemětřesení a tsunami z března a nebo nedávný skandál člena Ryutary Morimoty ale já si myslím že jak Johnny-san řekne Ryutarovi aby se vrátil tak vše bude zase tak jak má být. I přes to co se stalo si myslím že JUMP budou mít ve fanoušcích pořád důvěru a budou je podporovat.
A tady vám dám fotky promiň te ale videjko asi nebude protože nemám čas kvůli škole navíc mi vymazali kanál na youtube ale to neva protože mám dva :)


Ten ůplný začátek alias rok 2007. Kluci začínali jak Hey! Say! 7 ( Yuya, Daiki, Yuro, Ryosuke a Yuri) pak se knim přidal zbytek a vznikla skupina Hey! Say! JUMP.


Přišel jejich debutový song Ultra Music Power a také první koncert v Tokyo Dome 22.12.2007.
Staly se tak tehdy nejmladší skupinou která tam kdy koncertovala.


Pak přišel rok 2008. Hned na začátku roku kluci vydali svůj druhý song Dreams Come True.Včervenci toho samého roku vydali třetí song jménem Your Seed. A v řijnu jejich zatím čtvrtý song Mayonaka no Shadow Boy.


Také byli v tomto roce nominována dvakrát jednou v kategorii deset nových nejlepších umělců a po druhé to byl jejich song Ultra Music Power a v obou nominacích vyhráli.

V roce 2009 se nic vzláštního nedělo až v roce 2010. První to byl jejichí pátý song Hitomi no Screen.


Také kluci v tomto roce jeli na Hawai a vydali své první album z názvem JUMP No.1.


Pak měli kluci turné které se moc v Johnny's nevidí a to bylo turné s názvem Summary 2010 toto turné měla s Johnny's jen dvě skupiny do hromady a to byly NewS a KAT-TUN když byly ještě jako Johnny's junioři v roce 2004. No ale to je jedno pak kluci vydali svůj další a poslední song tohoto roku a to Arigato-Sekai no Doko ni Itemo.


V tomto roce kluci se teda ukázali suprově teda aspoň tu první polovičku. Vydali svůj šestý song v červnu jménem Over ale den před tím se dostala na povrch jedna špatná zpráva a to že Ryutaro kouřil a proto ho Johnny-san stáhl.
Byla to pro nás hrozná zpráva ale vy a jiní fanoušci Hey! Say! JUMP to tak nenechali a ukázali že ikdyž Ryutaro udělal hloupost i tak ho mají pořád rádi.
A to je jen málo stoho co je na internetu i po půl roce :)
No i když to byla hrozná zpráva tak i přesto ostatní šli dál a měli turné Summary 2011. A po summary letos v září vydali svůj zatím poslední song Magic Power.


http://4.bp.blogspot.com/-1bMdYZd4JQ4/Tj436cquw1I/AAAAAAAAAO0/MbycJn-dV1o/s1600/Summary+2011.jpg

A to je pro zatím konec. Myslím si že i když to stím Ryutarem bylo blbý tak i tak jdou kluci dál a myslím si že ty čtyři roky byly super teď doufám že i nadále se kluci budou kluci snažit a až se knim vrátí Ryu-chan tak to bude vše jak má být. A proto Ore tachi ga Hey! Say! JUMP!!!!!! ( pokud jste někdy nějakým stylem viděli koncert JUMP tak víte co to je pro zbytek máte smůlu :) ).Hlavně se mi líbí ten konec Oretachi ga Hey! Say! JUMP!!!!!!!!


Nový song vyšel

23. září 2011 v 17:05 | Hana (Johnny'sGirl1) |  Hey! Say! Jump
Ahoj už jsem vám víc jak před měsícem říkala že Hey! Say! JUMP vydávají nový song a to se taky stalo i přesto že jich je jen devět. Kluci vydali song jménem Magic Power před dvěma dny. A je moc super tady máte pvíčko.Teda až na to že ty jejich kostímky jsou jak ze sedmdesátých :D a pohyby to samé ale jinak super :)